Şirketimiz 4708 Sayılı Yapı Denetimm Hakkında Kanun hükümlerine göre 2005 yılında kurulmuş olup 23.12.2005 tarihinde T.C. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı izni ile faaliyete geçmiştir.

Şirketimiz;  Konut, Sanayi, Yapıları, Enerji Yapıları, Ticaret Merkezleri olmak üzere İnşaat sektöründeki tüm yapı projelerini denetleyecek deneyim ve donanıma sahip olup 2005 yılından günümüze kadar 1.250.000 m²'ye yakın inşaat denetlemiştir.

Amacımız; Kanun ve Yönetmelikler doğrultusunda yapıların denetlenmesini sağlamak, insan ve müşteri odaklı olmak üzere yapı denetim anlayışının kamuoyunda yerleşmesine katkıda bulunmaktadır.

Yapı denetim yasasının uygulama esaslarında yapılmakta olan düzenlemelerde yaygınlaşan yapı denetimi faaliyetlerimizle topluma çok daha faydalı olcağımıza, insanlarımızın yapılarda doğal afetlerden endişe etmeden, huzur içinde yaşamasına daha uzun yıllar boyun katkıda bulunacağımıza inanıyoruz.

İŞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ...

Şirketinizden ve projemizle ilgilenen İnşaat Mühendisinizden duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz. Yeni projelerimizde de başarılarından dolayı tercihimiz Sahil Yapı Denetim olacaktır.

CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA
image01

İŞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ...

Başarılı işler çıkarmanız ve disiplinli çalışma prensibiniz Sahil Yapı Denetim seçimimizde etkili oldu. Projelerimizde gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

ASKA HOTELS
image01

İŞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ...

Firmanız ve ekibinizle planlı ve disiplinli çalışma performansı gösterdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizinle birlikte çalışmaktan çok memnun kaldık. Başarılarınız daim olsun...

MARITIM PINE BEACH HOTEL
image01
SAHİL YAPI DENETİM'İN İMZASINI ATTIĞI
HER BAŞARILI PROJENİN
ARKASINDA
ALANINDA PROFESYONEL
BİR EKİP VARDIR...